Wybierz najlepszy oddział leczący raka płuca

Zarówno my, reprezentanci pacjentów, jak i środowiska lekarskie i pielęgniarskie zakładamy, że poprawa opieki nad pacjentami może odbywać się dzięki pozytywnym wzmocnieniom systemu. Dlatego z radością informujemy o nowej inicjatywie Polskiej Grupy Raka Płuca – konkursie na oddział, który tę opiekę sprawuje najlepiej.

Ośrodków leczących pacjentów z rakiem płuca jest w Polsce kilkadziesiąt. Ich praktykę można oceniać różnie, jednak to pacjenci wiedzą najlepiej, jak wygląda opieka w miejscu, w którym byli leczeni. W związku z tym PolGRP, w konsultacji z lekarzami i pacjentami, przygotowało krótką ankietę, która pozwoli poznać opinię pacjentów, a dzięki zebranym anonimowo odpowiedziom – nagrodzić ten oddział, który otrzymał najwyższe noty.

W listopadzie obchodzimy Miesiąc Raka Płuca, kiedy to organizowana jest doroczna Konferencja PolGRP gromadzącą lekarzy, pielęgniarki i pacjentów. W trakcie jej trwania ogłoszone będą wyniki konkursu. W związku z powyższym serdecznie prosimy, aby ankietę konkursową odsyłać do końca października 2018. Organizatorom zależy, by objąć nią jak najwięcej osób leczonych w różnych ośrodkach. Tylko tak możliwe będzie ocenienie działalność poszczególnych oddziałów w rzetelny sposób.

Anonimowa ankieta dostępna jest pod linkiem: https://www.survio.com/survey/d/M9P1W4Q0M7T5R9L1D. Jej wypełnienie powinno zająć nie więcej niż 5 minut. Dziękujemy za Wasz głos!

 

 

Zapisz się do newslettera